Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Відновили місток «полутрубка»

На прохання мешканців села Осинове, які проживають під горою Пристін, відремонтувати місточок, що з’єднує село з Новопсковом, були виконані відновлюванні роботи. Ініціювала ремонт Новопсковська селищна рада, голова Вадим Вікторович Гаєв повідомив у соцмережах про «толоку» і запросив всіх, у кого є можливість, долучитися до роботи.

У придбанні необхідних матеріалів допомогли Галига Станіслав Максимович, Полєнов Анатолій Яковлевич, Юрій Анатолійович та Анатолій Юрійович Дєточки - фермери з с.Соснівка. Надавали техніку з ТОВ «Агрофірма «Закотненська», КП «Новопсковжитло». Близько двох десятків жителів села Осинове брали участь у реконструкції «полутрубки». Найактивніше Іван Анатолійович Бухов, який до того ж і власний інструмент використовував під час ремонту, зварювальний апарат, газовий різак. Також плідно попрацювали Анатолій Григорович Потапенко, Василь Дмитрович Омельченко, Олександр Павлович Калініченко, Юрій Іванович Бурдін, Григорій Сергійович Сліпцов, Микола Іванович Оніщенко, Олександр Олександрович Токарєв, Микола Євгенович Хіміч – староста сіл Осинове, Ікове, Тев’яшеве, Хворостяне.

Ця «толока» - яскравий приклад того, як маючи бажання та підтримку активних жителів можливо зробити безліч важливих та корисних справ на користь громади.« повернутися до списку новин