Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Новопсковські рятувальники патрулюють безпеку в лісах

У зв’язку з аномально високою температурою, збільшується й кількість пожеж в екосистемах. Тож з метою профілактики пожеж у природних екосистемах Новопсковським МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області спільно з представниками Новопсковської РДА, Новопсковського ВП ГУ НП України в Луганській області та Новопсковського лісництва було  проведено спільних патрулювань у лісових масивах Новопсковського району.

Так, 5 та 6 серпня 2017 року було проведено спільні патрулювання лісових масивів по вулиці Українська в смт Новопсков та населених пунктах Писарівка, Риб`янцеве, Новорозсош, Донцівка й Кам`янка.

Під час патрулювань з відпочиваючими та місцевими мешканцями було проведено роз’яснювальну роботу щодо недопущення випалювання сухої трави, залишків рослинності та побутових відходів у лісових масивах. Також фахівці ДСНС нагадали населенню як поводитись, при виникненні пожежі у лісі та за яким номером телефонувати до служби порятунку. По завершенню бесіди громадянам було  роздано профілактичні листівки.

 

 

Начальник Новопсковського МРВ

ГУ ДСНС України у Луганській області

майор служби цивільного захисту                                                 А.В. Тарасенко« повернутися до списку новин