Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Бюджет участі. Стартує голосування за проекти.

Голосування стартує з 14 грудня 2016 року і триватиме до 22 грудня 2016 року включно. Кожен мешканець Новопсковської громади зможе проголосувати за проект, який йому сподобався найбільше, зручним для себе способом: у електронному вигляді на сайті селищної ради або у  приміщенні селищної ради заповнивши відповідну анкету.

За його результатами буде сформований відповідний рейтинг проектів.

Десять проектів, які наберуть найбільше підтримки, будуть реалізовані у 2017 році за кошти селищного бюджету. На ці цілі у бюджеті передбачається виділити 1 млн. гривень.

Нагадаємо, що з 1 листопада селищною радою було розпочато прийом проектів від активних мешканців Новопсковської громади в рамках реалізації програми бюджетування за участі громадськості («Бюджет участі») Новопсковської селищної ради на 2017 рік.  

8 грудня завершено прийом проектних заявок. За цей час надійшло 11 проектів від активних мешканців Новопсковської  громади. Всі подані проекти опрацьовані відповідними структурними підрозділами селищної ради на предмет реальної можливості їх реалізації та відповідності до Положення про бюджетування. Комісією селищної ради з питань Бюджету участі детально розглянуті усі  матеріали проектних заявок. Висновок комісії: всі одинадцять проектів допущені до загального голосування. 

Всі проекти розміщені на сайті селищної ради в розділі «Бюджет участі».

Пропонуємо ознайомитися з матеріалами проектів 

 

 « повернутися до списку новин