Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Жителів громади попереджено про заборону спалювання сухої трави

З настанням весни та приходом тепла кожен починає дбати про чистоту свого подвір’я та земельних ділянок, активно спалюється листя, суха трава і сміття. Разом з цим збільшується загроза виникнення пожеж.

Так, лише за березень 2017 року в Новопсковському районі сталося 19 пожеж,  з яких 17 було через займання сухої трави. Основною причиною їх виникнення є необережне поводження з вогнем. Тому, з метою недопущення виникнення пожеж в екосистемах рятувальники активізували проведення профілактичної роботу з населенням Новопсковської громади.

 

 14 березня 2017 року працівники Новопсковського МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області спільно з інспектором з благоустрою Новопсковської селищної ради провели рейд житловим сектором в селищі Новопсков.

Під час рейду спеціалісти провели бесіди з населенням щодо заборони спалювання сухої трави та сміття на відкритій території поблизу житлових будинків та наголосили, що самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із водного-болотною та іншою природною рослинністю або її залишків у смугах відводу автомобільних доріг, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах тягне за собою адміністративну відповідальність.

По завершенню розмови населенню було вручено наглядну агітацію. Також листівки були розміщені на видних місцях, входах в будинки, інформаційних стендах з метою донесення інформації до кожного жителя району.

Шановні громадяни! Не спалюйте суху траву та сміття, не завдавайте непоправної шкоди ані собі, ані оточуючим!

 

Новопсковський МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області

Роман Петрушов, інспектор з благоустрою Новопсковської селищної ради

 

 

                                                                                     

 « повернутися до списку новин