Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Осинівські діти влітку творчо розвиваються

Від спеки на вулиці осинівські дітлахи ховаються в приміщенні Осинівського сільського будинку культури. І не тільки тому, що тут прохолодно. Саме тут під час літніх канікул вони вчаться танцю і вокалу. Зараз активно йде підготовка номерів до святкових заходів в Новопсковській громаді.

Нагадуємо: в Осинівському селищному будинку культури працює два дитячі гуртки - вокальний та хореографічний. Керівник вокального гуртка - Наталія Каюкова, керівник хореографічного гуртка - Корчагіна Ольга. Головною метою гуртків є прищеплення осинівським дітлахам любові до мистецтва та навчити їх правильно виконувати вокальні і хореографічні твори.

Шановні жителі села Осинове! Переконайтеся в тому, що ваша дитина талановита. Приходьте з сином чи донькою в Осинівський сільський будинок культури. Молоді керівники гуртків знають секрет, як пробудити в дитині інтерес до вокального мистецтва та хореографії. Енергійні та завзяті тренери допоможуть розвинути вокальні та танцювальні завдатки вашої дитини. Тож, запрошуємо всіх бажаючих до занять в гуртках! Запис ще відкритий!

 « повернутися до списку новин