Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

З метою попередження та протидії можливим загрозам життю та здоров’ю

    Рятувальники зустрілися з завідуючими дошкільних навчальних закладів Новопсковського району.

З метою попередження та протидії можливим загрозам життю та здоров’ю учасників навчально-виховного процесу працівники Новопсковського МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області ініціювали збір завідуючих дошкільних навчальних закладів Новопсковського району.

05 січня 2016 року в приміщенні Новопсковської загальноосвітньої школи заступником начальника Новопсковського МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області підполковником служби цивільного захисту Трухальовим М.М. було проведено навчання з безпеки життєдіяльності в умовах навчально-виховного процесу. Під час заходу рятувальники говорили про забезпечення пожежної безпеки навчальних закладів, про порядок дій в умовах надзвичайних ситуацій, при виявленні вибухонебезпечних предметів та дій у разі пожежі.

    Також, співробітники Новопсковського міськрайонного відділу роз’яснили завідуючим правила пожежної безпеки та навчили порядку дій у разі пожежі, чи будь-якої іншої надзвичайної події. 

    Після лекції рятувальники вручили присутнім наочну агітацію щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій для поновлення пожежних куточків навчальних закладів. 

 

Новопсковський МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області  

 « повернутися до списку новин