Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

В Новопсковській об’єднаній громаді відзначили день села Макартетине

Є у нашому календарі свята, які об’єднують душі і серця людей в єдиному патріотичному пориві, у прагненні бути разом, відчувати спільну гордість і однаково радіти за свій рідний край, свою малу Батьківщину. До таких свят належить День села, коли всі разом земляки радіють і гордяться за свій рідний, милий серцю куточок, де народилися і виросли, де живуть старенькі батьки, де закопане сімейне коріння, звідки йдуть шляхи у широкий світ, де все таке миле до болю, куди рветься завжди душа і серце.

Свій традиційний День села Макартетине щороку відзначає наприкінці серпня, коли ще тепло огортає душу і природа дарує неповторні дні.

26 серпня свято проходило в сільському клубі та на його території. Спочатку відбулася  концертна програма, де виступили як місцеві артисти так і гості із сусіднього села Осинове. Зі святом жителів села привітали  селищний голова Новопсковської об’єднаної громади Вадим Гаєв та староста села Олена Бутенко. Після завершення концертної програми відбулися змагання з футболу, гирьового спорту, шахів, шашок, перетягування канату. Після змагань всіх жителів та гостей  свята пригощали смачною кашею та ухою. Дякуємо всім гостям  та учасникам за це чудове свято.« повернутися до списку новин