Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Рятувальники перевірили готовність Новопсковського лісництва до ліквідації лісових пожеж та провели додаткові інструктажі

         З приходом весняного тепла збільшується кількість пожеж в екосистемах. Частішають випадки займання сухої трави та лісових насаджень. Тому, з метою перевірки готовності працівників лісових господарств та пожежних команд Новопсковського району до ліквідації лісових пожеж, на початку тижня працівники Новопсковського МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області завітали до Новопсковського лісництва.

Під час зустрічі рятувальники провели інструктажі з питань забезпечення пожежної безпеки, перевірили готовність техніки й обладнання, яке застосовується для гасіння лісових пожеж та провели короткий інструктаж з членами пожежної команди з врученням наглядної агітації.

Після цього пожежною командою було відпрацьовано гасіння умовної пожежі із задіянням пожежної мотопомпи. На завершення зустрічі рятувальники підвели підсумки перевірки, указали на недоліки при відпрацюванні нормативів та надали рекомендації щодо їх усунення.

 

 

Новопсковський МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області« повернутися до списку новин