Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Новопсковська селищна територіальна громада - офіційний партнер проекту USAID "Агросільрозвиток"

В квітні поточного року підписано протокол щодо реалізації Проекту міжнародної технічної допомоги «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток») Новопсковським селищним головою Вадимом Гаєвим та  директором Проекту USAID  «Агросільрозвиток» Патріком Рейдером.

Цим протоколом сторони  засвідчили своє взаємне бажання співпрацювати, координувати та поєднувати свої ресурси і зусилля для забезпечення ефективного упровадження нижчезазначеної діяльності, що відповідає цілям Проекту  "Підтримка аграрного і сільського розвитку  в Україні", a саме щодо покращення ринкової інфраструктури, нарощування доданої вартості сільськогосподарської продукції, створення робочих місць, підвищення доходів сільського населення та покращення якості життя в об'єднаній територіальній громаді; підвищення потенціалу місцевих органів влади та цільових груп щодо впровадження моделей сільського розвитку на основі лідерства сільських громад.

19 квітня розпорядженням селищного голови сформована відповідна робоча група з числа спеціалістів в агросфері. В квітні проведено перший ознайомчий семінар в рамках серії навчальних тренінгів. Наразі ведеться спільна розробка стратегії економічного розвитку Новопсковської громади та проектів з покращення ринкової інфраструктури. Спільно маємо напрацювати ідеї та шляхи їх втілення в життя, експерти «Агросільрозвитку» допомагають в цьому.

Запрошуємо всіх зацікавлених до співпраці!« повернутися до списку новин