Рятувальники нагадали населенню основні правила безпеки у побуті
З метою попередження виникнення пожеж і недопущення загибелі та травмування на них людей рятувальники активізують роз`яснювальну роботу житловим сектором Новопсковського краю.
Так, 5 лютого 2018 року працівники Новопсковського МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області здійснили рейд житловим сектором в смт Новопсков. У ході бесід рятувальники розповідали громадянам про основні причини виникнення пожеж, наслідки до яких вони можуть призвести та навчали першочерговим діям у випадку пожежі. Також під час рейду працівники Новопсковського МРВ ГУ ДСНС у Луганській області вказували громадянам на недоліки в електрогосподарстві та розказували правила безпечного використання електрообігрівальних, газових приладів та пічного опалення. В свою чергу громадяни уважно слухали поради рятувальників та обіцяли дотримуватися правил пожежної безпеки і в майбутньому. По завершенню рейду жителям було вручено застерігаючі листівки.
Та на цьому профілактична робота не закінчилася. Рятувальники прийнялися за розміщення профілактичних листівок в місціх масового перебування людей та просто вручали листівки перехожим.
Новопсковський МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області