Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Новопсковською селищною радою встановлено ще одну відеокамеру

      Новопсковською селищною радою встановлено ще одну відеокамеру,  яка фіксує частину комунальної автодороги по вулиці Шкільна, прилеглу територію та будівлю комунального закладу «Селищний будинок культури смт Новопсков».

       Камера працюватиме цілодобово в он-лайн режимі. Зображення з камери транслюватиметься на центральний пульт  в селищній раді та на пульт  чергової частини поліції. Вона не лише подаватиме загальну «картинку», а й архівуватиме записи. Певний час архіви будуть зберігатися. Час зберігання залежить від того, як буде відбуватися програмування.

        В цілому, встановлення камер спостереження - важливий внесок громади в забезпечення правопорядку. Відеоконтроль дисциплінує людей у поводженні на вулиці та допомагає поліцейським у оперативному розкритті правопорушень.

     Крім того, всі бажаючі відтепер зможуть спостерігати за ходом реконструкції даху будівлі комунального закладу «Селищний будинок культури смт Новопсков». Звертаємо увагу, що вже проведено демонтаж м’якої покрівлі, виготовлено монолітний пояс,  установлюють  металоконструкції.

 « повернутися до списку новин