Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Пропонуємо здоровий спосіб життя

  Ні для кого не секрет, що загальне оздоровлення та підтримка себе в тонусі несе за собою багато переваг.

Воно збільшує витривалість і силу, зміцнює імунітет і нормалізує роботу опорно-рухового апарату, збільшує швидкість обміну речовин, що сприяє схудненню, заняття допомагають дисциплінувати людину, а також виховати відповідальність.

Доведено, що люди, які регулярно займаються спортом, не знають що таке поганий настрій бо користь занять спортом також полягає і у психологічному здоров’ї. Завдяки помірним фізичним навантаженням можна позбутися від безсоння, стресового стану і навіть депресії, впоратися зі шкідливими звичками і загартувати характер.

Тому в  комунальному закладі «Селищний Будинок культури смт.Новопсков» працюють гуртки не лише для малечі та юнацтва, ми долучаємо покращити фізичний розвиток та оздоровитися всіх бажаючих.

Так на безоплатній основі, працюють гуртки «Fitness Beauty» за графіком - вівторок, четвер та п’ятниця з 18.00 до 20.00 та гурток «Здоров’я» з понеділка по п’ятницю з 17.00 до 20.00 та суботу – неділю з 16.00 до 19.00 год.

          Отож, абсолютно не важливо, яким саме видом спорту ви віддасте перевагу, головне, щоб ви отримували від цього задоволення.

Чекаємо  вас. Давайте будемо оздоровлюватися разом!!!« повернутися до списку новин