Формуємо бюджет разом
28 серпня 2018 року відбулося чергове засідання робочої групи з питань формування проекту бюджету Новопсковської селищної територіальної громади на 2019 рік та прогнозу на 2020-2021 роки.
Робочою групою було опрацьовано всі заявки, отримані від активних мешканців з пропозиціями на рік наступний.
Найбільше жителі клопочуть за ремонт доріг як державного значення, так і доріг комунальних, озеленення території та доосвітлення вулиць, продовження будівництва тротуарів, створення парку відпочинку на мікрорайоні газівників, облаштування пляжу та джерела Сольонка, встановлення додаткових велопарковок та дитячих майданчиків, придбання стаціонарної сцени тощо.
Робочою групою були розставлені пріоритети та надані рекомендації по першочергових потребах населених пунктів та закладів, які знаходяться на балансі селищної ради.
Багато пропозицій не можуть бути включені до проекту бюджету, так як не входять до компетенції органу місцевого самоврядування.
Наприклад, відкрити фітнес залу та влаштувати спортивні секції в будівлі будинку культури Газівників не є можливим, бо будівля не є власністю громади.
Так само не можна облаштувати клумби біля під’їздів багатоквартирних будинків, чи замінити там вікна та двері за рахунок місцевого бюджету, оскільки згідно діючого законодавства це все спільна власність мешкінців таких будинків (жителям треба створювати ОСББ або укладати відповідні угоди з управителем).
Найбільш активними виявилися жителі мікрорайону Газівників та жителі Осинове ІІ. Тому закликаємо решту жителів громади активізуватися.
Якщо хочете змін – напишіть про це зараз в заявці.
Встигніть до 1 вересня!