![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04335594/66d7ac1fa8878eee4ddbde234c3cff35.jpg)
Шановні жителі Новопсковської громади!
Вітаю з Днем Конституції, зі святом як для держави, так і для кожного окремого українця.
Конституція - це найвищій перелік норм та цінностей, які об’єднують український народ у єдину націю. І те, наскільки відповідально і зріло ми ставимося до своєї Конституції, до своїх законів, свідчить - чи готові ми стати частиною цивілізованого світу, чи є в нас внутрішня сила приєднатися до сильніших країн світу.
Бажаю всім нам і нашій громаді, і нашій країні добра, миру та розвитку!
З повагою,
Новопсковський селищний голова Вадим Гаєв