A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новопсковська селищна рада
Луганська область, Старобільський район

Хто показав найкращі результати на шкільних олімпіадах?

Дата: 08.01.2020 15:29
Кількість переглядів: 987

Завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році, які традиційно проводяться з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

Щонеділі протягом листопада-грудня Опорний заклад «Новопсковський заклад загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів Новопсковської селищної ради» гостинно приймав учасників олімпіад всього району, які в інтелектуальних змаганнях демонстрували свої знання, розум, логічне та нестандартне мислення, предметні компетентності.

У районному етапі учнівських  олімпіад  взяли участь всього 149  учнів шкіл Новопсковської селищної ради.

Учні шкіл Новопсковської ОТГ, які стали переможцями районних олімпіад з предметів:  

 

Українська мова

І місце:  Чернишова Єлизавета (9 клас Новопсковський газопроводський ЗЗСО);

              Бухова Дарина (11 клас Новопсковський опорний заклад освіти);

ІІ місце: Верховодова Богдана (8 клас Новопсковський газопроводський ЗЗСО);

               Красноносов Іван (11 клас Новопсковський газопроводський ЗЗСО);

                Вакуленко Аліна(10 клас Новопсковський газопроводський ЗЗСО).

 

Російська мова

   І місце:  Соха Софія (9 клас Новопсковський опорний заклад освіти);

                  Потапенко Поліна(10 клас Новопсковський опорний заклад освіти);     

                  Жученкова Поліна (11 клас Новопсковський опорний заклад освіти);

ІІІ місце: Чернишова Єлизавета (11 клас Новопсковський опорний заклад освіти).

 

Англійська мова

І місце: Біляков Артем  (8 клас Новопсковський газопроводський ЗЗСО);

             Міщенко Марія (9 клас Новопсковський опорний заклад освіти);  

             Бєлікова Діана (10 клас Новопсковський газопроводський ЗЗСО);

              Бабкова Єва (11 клас Новопсковський опорний заклад освіти).

ІІ місце: Кулікова Кіра (8 клас Новопсковський опорний заклад освіти);

               Потапенко Поліна (10 клас Новопсковський опорний заклад освіти);

               Гапотченко Карина (11 клас Новопсковський газопроводський ЗЗСО).

 

Трудове навчання

І місце: Хрикіна Надія (8 клас Новопсковський опорний заклад освіти);

              Трухан Анна (9 клас Новопсковський опорний заклад освіти);

               Вакуленко Аліна (11 клас Новопсковський газопроводський ЗЗСО).

ІІ місце: Тюріна Ірина (11 клас Новопсковський опорний заклад освіти).

ІІІ місце: Пишна Лілія (10 клас Новопсковський опорний заклад освіти).

 

Хімія

І місце: Верховодова Богдана (8 клас Новопсковський газопроводський ЗЗСО);

              Міщенко Марія  (9 клас Новопсковський опорний заклад освіти);

               Бородін Даніл (10 клас Новопсковський опорний заклад освіти);

              Корж Вікторія (11 клас Новопсковський опорний заклад освіти).

ІІ місце: Бєлікова Діана (10 клас Новопсковський газопроводський ЗЗСО).

ІІІ місце: Коняхіна Катерина (8 клас Новопсковський опорний заклад освіти).

 

Фізика

І місце: Бєлікова Діана (10 клас Новопсковський газопроводський ЗЗСО);

ІІ місце: Біляков Артем (8 клас Новопсковський газопроводський ЗЗСО);

                Шушура Катерина (9 клас Новопсковський опорний заклад освіти);

                Зайцев Сергій (10 клас Новопсковський опорний заклад освіти);

                 Недовєсова Вероніка (11 клас Новопсковський опорний заклад освіти).

ІІІ місце: Котова Катерина ( Осинівська №1 філія ОЗО Новопсковський ЗЗСО).

 

Астрономія

І місце: Бабкова Єва (11 клас Новопсковський опорний заклад освіти).

ІІ місце: Бохно Доброслава (11 клас Новопсковський газопроводський ЗЗСО).

 

Математика

І місце:  Сковородка Олександра (6 клас Новопсковський газопроводський ЗЗСО);

               Потапенко Даніл (7 клас Новопсковський газопроводський ЗЗСО);

               Біляков Артем (8 клас Новопсковський газопроводський ЗЗСО);

               Красноглазова Вікторія (9 клас Новопсковський опорний заклад освіти);

ІІІ місце:  Юшин Андрій (7 клас Осинівська №2 філія ОЗО Новопсковський ЗЗСО);

                 Сіняк Єлизавета (8 клас Новопсковський опорний заклад освіти);

                 Бабкова Єва (11 клас Новопсковський опорний заклад освіти).

 

Інформаційні технології

 І місце: Бородін Даніл (10 клас Новопсковський опорний заклад освіти).

 

Біологія

І місце: Верховодова Богдана (8 клас Новопсковський газопроводський ЗЗСО);

               Корж Вікторія (11 клас Новопсковський опорний заклад освіти).

ІІ місце: Вакуленко Аліна (10 клас Новопсковський газопроводський ЗЗСО);

               Батуріна Альона (8 клас Новопсковський опорний заклад освіти).

ІІІ місце: Чернишова Єлизавета (9 клас Новопсковський газопроводський ЗЗСО).

 

Географія

І місце: Жученкова Поліна (11 клас Новопсковський опорний заклад освіти).

ІІ місце: Красноглазова Вікторія (9 клас Новопсковський опорний заклад освіти).

ІІІ місце: Бородін Даніл (10 клас Новопсковський опорний заклад освіти).

 

Історія

І місце:  Романченко Богдана (10 клас Новопсковський газопроводський ЗЗСО);

               Бухова Дарина (11 клас Новопсковський опорний заклад освіти).

ІІ місце: Приходько Іван (9 клас Новопсковський опорний заклад освіти);

                Потапенко Поліна (10 клас Новопсковський опорний заклад освіти).

ІІІ місце: Терник Сергій (8 клас Новопсковський опорний заклад освіти).

 

Основи правознавства

І  місце: Міщенко Марія (9 клас Новопсковський опорний заклад освіти);

                Бухова Дарина (11 клас Новопсковський опорний заклад освіти).

 

Вітаємо переможців, їх вчителів і батьків!

Щиро дякуємо всім учасникам, переможцям, вчителям, організаторам шкільних олімпіад.

Бажаємо нашим інтелектуалам якісної підготовки та високих результатів в обласному етапі змагань!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь