Представники координатора проектів ОБСЄ в Україні налагоджують співпрацю із Новопсковською громадою.
18 червня 2020 року з метою налагодження співпраці в напрямку протидії торгівлі людьми у Новопсковській селищній територіальній громаді відбулась перша он-лайн зустріч з експертом-консультантом проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» Тридубом Ігорем. В ході якої було обговорено питання щодо ефективної та якісної допомоги можливим постраждалим від торгівлі людьми, посилення координації діяльності структур, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми та надання консультацій з розробки та проведення заходів з попередження торгівлі людьми для населення громади.
У подальшому планується продовжити плідну співпрацю між координатором проектів ОБСЄ в Україні та Новопсковською громадою.
Дуже дякуємо координатору проекту ОБСЕ в Україні - @OSCE Project Co-ordinator in Ukraine