Луганська область Старобільський район

Відбулися Всеукраїнські спортивні змагання з важкої атлетики

Дата: 25.08.2020 07:58
Кількість переглядів: 666

Фото без описуЗ 14.08 по 18.08.2020 року  у м. Скадовськ Херсонської області відбулися Всеукраїнські спортивні змагання, відкритого чемпіонату ГО «ВФСТ «Колос» з важкої атлетики під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» серед учнів позашкільних навчальних закладів спортивного профілю 2005р.н. та молодші, присвячених 70-річчю утворення фізкультурно-спортивного товариства «Колос» де взяли участь 14 команд з різних областей України, у тому числі  збірна команда  Луганської області, до складу якої увійшли 2 вихованця Новопсковської ДЮСШ.

За підсумками змагань І місце зайняв Андрущенко Олексій у ваговій категорії 81+ кг,  Рожков Ігор І місце у ваговій категорії 67 кг зайняв  . В загальному заліку збірна команда Луганської області посіла І місце.

Збірна команда Луганської області була нагороджена почесним кубком та дипломом, переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами.

Чемпіонів до змагань підготував тренер-викладач Новопсковської  ДЮСШ Андрущенко Сергій Іванович