Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Рятувальники нагадали населенню основні правила безпеки при користуванні опалювальними приладами

         Одним з найважливіших завдань, що завжди стоять перед рятувальниками є зменшення кількості пожеж та загибелі на них людей. Тому з метою попередження виникнення пожеж і недопущення загибелі та травмування людей в наслідок пожеж працівники Новопсковського МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області проводять профілактичні рейди житловим сектором Новопсковського району.

       Так, 07 лютого 2017 року рейди було проведено вулицями селища Новопсков. У ході бесід рятувальники розповідали громадянам про основні причини виникнення пожеж, наслідки до яких вони можуть призвести, навчали першочерговим діям у випадку надзвичайної ситуації. Також під час рейду працівники Новопсковського МРВ ГУ ДСНС у Луганській області розповіли про дотримання правил безпеки при використанні пічного опалення, вказували громадянам на недоліки, які найчастіше призводять до пожеж та розказували правила безпечного використання електрообігрівальних і газових приладів. На завершення розмови, жителям району було вручено застерігаючі листівки з порадами, як уникнути небезпек у побуті.

        Та на цьому профілактична робота не закінчилася. Рятувальники прийнялися за розміщення профілактичних листівок в місцях масового перебування людей та  вручали листівки перехожим.

 

Новопсковський МРВ ГУ ДСНС України у Луганській області« повернутися до списку новин