Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

В Новопсковській громаді долучаються до найсучасніших технологій в галузі енергоефективного освітлення

На вулицях Магістральній, Газопроводській, Урожайній та кварталі Тепличний в Новопскові знову працює вуличне освітлення. Відтепер вже в минулому застарілі технології, темрява, лампи розжарювання, що поодиноко стирчали на стовпах -  таким був донедавна мікрорайон Газівників.

Комунальним підприємством «Новопсковжитло» встановлюється найсучасніше світлодіодне освітлення. Його підвищена контрасність дозволяє застосовувати менш потужні світильники, які дають комфортне висококонтрастне денне світло.

Комунальним підприємством було придбано 20 світильників обладнаних високоякісними світлодіодними модулями за ціною 860 грн/шт й таким чином в Новопсковській громаді долучаються до найсучасніших технологій в галузі енергоефективного освітлення.

Немаловажним фактором для громади є те, що з’явилася можливість заощаджувати кошти на електроенергію та використовувати їх на інші важливі потреби. «Уявіть собі – сказав директор КП «Новопсковжитло» Роман Крищенко, – «нам вдалося освітити всю цілу вулицю, використавши стільки ж електроенергії, як три звичайних лампочки». При заміні ламп розжарювання потужністю 250Вт-500Вт на  світлодіодні світильники потужністю 30 Вт дуже скоро можна отримати дуже суттєві економічний та екологічний ефекти.« повернутися до списку новин