Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Свято молоді в молодій громаді

Новопсковська громада в останню неділю червня святкувала День молоді на свіжому повітрі під відкритим небом на березі річки Айдар.

Не зважаючи на мінливу погоду, яка змінювалася від сонечка до невеличкого дощику, настрій був чудовим та святковим, бо кожен, завітавши на цей захід мав змогу вибрати собі відпочинок до смаку.

Програма заходу була розділена на різні локації. Святковий концерт був насичений різноманітними конкурсами з призами, де майстрині виставляли і радували своїми виробами.

Учасники конкурсів демонстрували своїх домашніх улюбленців, чудові зачіски, флеш-моби і навіть відбувся кінокастинг на відбір акторів для майбутнього фільму «Новопсковська громада через сто років». Поруч грайливий клоун веселив малечу іграми та естафетами, кухарі готували і пригощали всіх присутніх чудовими стравами, де родзинкою був смачний бограч. Традиційно відбулися змагання з пляжного футболу на кубок селищного голови.

Свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею, ще надовго запам'ятається веселим сміхом дітвори, запальними виступами учасників та гарним настроєм всіх присутніх!« повернутися до списку новин