Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Заборона на період надзвичайної пожежної небезпеки

У зв’язку з регулярним виникненням пожеж у природних екосистемах Луганської області, 22 серпня 2017 року відбулись засідання Державної та Регіональної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. З метою попередження виникнення пожеж було прийняте рішення заборонити відвідування лісових масивів населенням і в’їзд до них транспортних засобів (за винятком спеціальних транспортних засобів лісової охорони та пожежної техніки) на період надзвичайної пожежної небезпеки.

                 Нагадуємо громадянам про заборону спалювання стерні на сільськогосподарських угіддях, спалювання гілля, сухої рослинності, побутових відходів та важливість утримання прибудинкової території у належному стані – своєчасно косити траву та не захаращувати її. Таким чином не тільки підтримується естетичний вид будівлі, а ще й мінімізується можливість розповсюдження вогню у разі виникнення пожежі.

                 Особи, які порушують правила пожежної безпеки та вимоги регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, будуть притягуватись до адміністративної відповідальності.

 

Інспектор з благоустрою                                                         Р.В. Петрушов« повернутися до списку новин