Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Випускне свято в ДНЗ «Світлячок»

Ось і дочекалися діти старшої групи «Промінчики» ДНЗ «Світлячок»  щасливої миті - перше випускне свято, яке відбулося 30 травня. Добра казка має щасливий кінець.

Здається, тільки вчора вони прийшли перший раз з мамами за ручку в дитячий садок. І ось вже прийшла пора сказати прощальні слова теплому, рідному, гостинному будинку. Попереду школа - шкільні радості, шкільні товариші, перерви, дзвінки і букварі. Перші труднощі, відповіді коло дошки, оцінки і домашні завдання.

Це перший випускний у життя. Красиве свято, але одночасно і сумне, адже дітки починають прощатися з дитинством. Так хочеться зупинити їх: "Не поспішайте дорослішати, не треба, адже дитинство не повернеш. Поживіть ще в ньому небагато, порадійте дитячої безтурботності". Дитинство - найбезтурботніший, щасливий час. Скільки разів, вже будучи дорослими, всі ми повертаємося подумки в дитинство і думаємо - який же це щасливий світ! Тож побажаємо, щоб у кожного сьогоднішнього малюка в неминучому дорослому житті обов'язково здійснилася дитяча мрія.

 « повернутися до списку новин