Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

В Новопскові ремонтується селищний будинок культури

Нове життя селищного будинку культури в Новопскові розпочато з ремонту хорового класу, заміни системи опалення в двох класах - хоровому та хореографічному, в останньому займаються діти зразкового хореографічного колективу "Едельвейс", ремонту туалетної кімнати.

Працівники КП «Новопсковжитло» ще на початку лютого  розпочали ремонт  хорового класу. Було повністю  замінене старе покриття  усіх стін на більш сучасні матеріали, а саме на рідкі шпалери. Також відремонтована стеля, де вже сяють нові світильники.

В хоровому та  хореографічному класах замінені опалювальні батареї на сучасні, що мають більшу тепловіддачу на відміну від старих стальних труб, які були до цього. На підлозі майстри вже встановили  ОСБ плити  та взялися застилати їх  новим лінолеумом. Замінені вхідні двері. Майже всі роботи завершені, як в хоровому класі, так і в туалетній кімнаті, де до речі нова плитка та скоро з’явиться нова сантехніка.

На 2017 рік на поточні ремонти закладу культури з селищного бюджету виділено 117 тис. грн. Нагадаємо, в минулому році була проведена реконструкція даху за кошти селищного бюджету на 877 тис. грн. В цьому році заплановано утеплення та ремонт фасаду будівлі.« повернутися до списку новин