Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Надія Каруна: З настанням теплої погоди осинівська «Ромашка» заграє яскравими кольорами

Про сьогодення і майбутній розвиток ДНЗ "Ромашка" Новопсковської селищної територіальної громади розповіла завідуюча закладу Надія Каруна гостям, які вивчали стан освітньої сфери в громаді.

Надія Валентинівна  поділилася гарними новинами: "Сьогодні в ДНЗ «Ромашка» працівниками КП «Новопсковжитло»  проводиться поточний ремонт приміщення старшої змішаної групи: замінена електропроводка, вирівнюються стіни, монтується гіпсокартонова стеля, йде заміна міжкімнатних дверей та частини підлоги, на яку буде укладено ламінат, вже придбали нові шпалери. У приймальній кімнаті замінюють вхідні двері та облаштовують теплу підлогу".

Слід зазначити, що ремонтні роботи не стали на перешкоді для маленьких відвідувачів дитсадка, їх перевели тимчасово до сусідньої групи.

Нагадаємо, в осинівському садочку минулого року весною провели поточний ремонт спальної кімнати і допоміжного приміщення, в кінці року - ремонт приміщення для миття посуду для ясельної змішаної групи. Всі роботи профінансовані з селищного бюджету.

В перспективі на літо 2017 року селищною радою  запланований капітальний ремонт приміщення харчоблоку. А вже з настанням теплої погоди відремонтована осинівська «Ромашка» заграє яскравими кольорами – зовнішні стіни утепленого садочка розфарбують.

 « повернутися до списку новин