Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Вивчали досвід роботи ЦНАПів Івано-Франківщини

6-7 лютого представники Новопсковської селищної ради з робочим візитом відвідали  Івано-Франківщину в рамках програми обміну досвідом в межах завдання «Надання послуг в сфері боротьби з корупцією для місцевого самоврядування» від Програми розвитку ООН.

Програма візиту була дуже насиченою. Зокрема, дуже корисними були відвідування Центрів надання адміністративних послуг (далі - ЦНАП) міста Івано-Франківськ та Печеніжинської ОТГ, яка разом з Новопсковською громадою брала участь у телепроекті «Громада на мільйон».

Звичайно, порівнювати ці ЦНАПи не варто. Адже бюджети міста Івано-Франківськ (3,2 млрд. грн) та Печеніжинської ОТГ (40 млн. грн) різні, а тому і можливості відрізняються. Але, разом з тим, кожен ЦНАП запам’ятався.

Так, ЦНАП Печеніжинської ОТГ дуже затишний, в ньому надаються не тільки стандартні адміністративні послуги, але й послуги Пенсійного фонду, РАЦС і т.д.

ЦНАП міста Івано-Франківськ вразив учасників поїздки своєю масштабністю. Він займає двоповерхову будівлю, клієнтів приймають 28 адміністраторів. Сучасно оснащений. Всі документи зберігаються в електронному вигляді, що стало можливим завдяки комп’ютерній програмі «Універсам послуг». Робочі місця адміністраторів обладнані  електронним підписом. Встановлено чотири робочі станції для виготовлення ID карток, що забезпечує зменшення черги за ID паспортами та більш якісне обслуговування клієнтів.

Результат поїздки не змусить на себе чекати, адже налагоджено тісне партнерство між Центрами надання адміністративних послуг двох громад - Новопсковської  і Печеніжинської ОТГ.

Хочеться відмітити гостинність та щирість, з якою зустрічали нас господарі. Новопсковська делегація подарувала на згадку колегам символічні подарунки - смачні «Щасливі пряники від Новопсковської ОТГ».

Вікторія Гончарова, начальник ЦНАПу Новопсковської селищної ради« повернутися до списку новин