Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Спільно обговорили виконання власних (самоврядних) повноважень об'єднаної територіальної громади у сфері соціального захисту населення

16 лютого директор Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації Елеонора Поліщук  відвідала Новопсковщину з робочим візитом. 

В форматі "круглого столу" була проведена зустріч Елеонори Андріївни з заступником голови райдержадміністрації з соціальних питань Олександром Скороходом, головою селищної територіальної громади Вадимом Гаєвим, представниками Новопсковської селищної ради, райдержадміністрації, громадськістю.

Елеонора Поліщук ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями Мінсоцполітики щодо передачі повноважень об’єднаній територіальній громаді у сфері соціального захисту населення. Вона зазначила що при громаді має бути створений фронт-офіс або центр чи відділ з надання соціального захисту населення об’єднаної територіальної громади.

В ході зустрічі були обговорені всі можливі варіанти створення такого центру. Голова об’єднаної територіальної громади Вадим Гаєв запевнив присутніх, що найближчим часом це питання буде вирішено і, що він, як голова громади, готовий на плідну співпрацю з Департаментом соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації та структурними підрозділами райдержадміністрації.

Використані матеріали з сайту Новопсковської РДА« повернутися до списку новин