Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Про першу виставку ІТ-технологій «Техно School 2016»

Наука та інноваційні вироби мають популярність серед молоді. Не винятком є і Осинівські учні, які завітали на виставку «Техно School 2016», що пройшла у Осинівській ЗОШ №1. На виставці було представлено різні напрямки  новітніх технологій: камери зовнішнього спостереження, детально розібраний ноутбук, 3Д принтер, найсучасніший вишивальний пристрій  Brother innovs, експериментальна сонячна панель, квадрокоптер, апарат Тесли, що передає електроенергію на відстань, зварювання оптичного волокна, по якому зараз передається інтернет.

Про всі ці експонати власники розповідали із захопленням та на деяких  експонатах  показали майстер клас. Так, на 3Д принтері були надруковані українські тризуби, які були подаровані учням та гостям виставки. Також на вишивальному пристрою  Brother innovs був вишитий метелик.

Взагалі сама виставка вдалась дуже цікавою та захопила учнів. Дуже радісно було спостерігати за дітьми, які з цікавістю спостерігали за новітніми технологіями. Під час таких моментів розумієш, що цей захід потрібен для наших підлітків, для їх розвитку і зацікавленості наукою. Хочеться подякувати всім, хто допоміг зробити цю виставку.  « повернутися до списку новин