Табір «Будуємо Україну Разом» планує свою роботу на 2021 рік. До 16 жовтня ми можемо їх запросити до нас в громаду
Триває набір заявок для громад Донецької та Луганської областей, які хочуть запросити «Будуємо Україну Разом» у своє місто у 2021 році. Прийом заявок до 16 жовтня включно. Посилання: https://clc.am/burtabir2021
Також БУР запрошує ініціативні групи та громадські організації, які мають ідею проекту та хочуть покращити свої знання та навички у реалізації проектів, до участі у навчальній програмі з проєктного менеджменту у сфері громадської діяльності та підприємництва. Дізнатись більше та зареєструватись - https://bur.lef.org.ua/bur-lab .
Прийом заявок триває до 12 жовтня включно.
BUR.LAB був започаткований в 2016 році, як можливість для розвитку та кооперації зусиль волонтерів БУР, які мали ідеї власних соціальних та бізнес проектів. Школа одразу задумувалася як поєднання навчального інтенсиву із залученням кращих в Україні спікерів в ділянці проектного менеджменту та активне командотворення в горах. За 5 сезонів (2016-2020) участь в BUR.LAB взяли 80 команд з різних регіонів України.
Програма «Будуємо Україну Разом» на Сході України реалізовується в рамках проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East), що фінансуються Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).