Новопсковська селищна військова адміністрація

Луганська область Старобільський район

Наш дванадцятирічний земляк здобув перемогу на чемпіонаті України з важкої атлетики

Дата: 19.10.2020 10:24
Кількість переглядів: 954

Фото без описуМинулого тижня у м. Павлоград  Дніпропетровської області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 13 років.

У змаганнях взяли участь 23 збірних команд з різних областей України, у тому числі й збірна команда Луганської області, до складу якої увійшов Батарон Нікіта – вихованець тренера-викладача Новопсковської ДЮСШ та ЛОС ДЮСШОР Андрущенка Сергія Івановича.

За підсумками змагань в особистій першості Батарон Нікіта зайняв 2 місце у ваговій категорії до 41 кг. В загальному заліку змагань збірна команда Луганської області зайняла  4 загальне-командне місце серед юнаків та 3 загальне-командне місце серед дівчат.