Вихованки Новопсковської ДЮСШ у чемпіонаті Луганської області з волейболу
Дата: 19.02.2021 11:00
Кількість переглядів: 613
18 лютого у м. Сєвєродонецьк відбувся чемпіонат Луганської області з волейболу серед дівчат 2004 р.н. та молодше. У змаганнях взяли участь 8 команд, у тому числі команда Новопсковської ДЮСШ. В збірну команду увійшли дІвчата з сіл Піски, Риб’янцеве та смт Новопсков - Єлізавета Котрікова, Яна Ружицька, Анастасія Покотило, Ганна Білоус, Катерина Агафонова, Юлія Шишко, Тетяна Сокирка, Аміна Клєцова, Дар`я Полєжай, Єва Альмяшева. Тренер-викладач: Надія Шепітько.
За підсумками групового етапу змагань наші спортсменки зайняли 2 місце перегравши Сєвєродонецьку ДЮСШ№4 (2:0), Біловодську ДЮСШ (2:1) та потрапили до півфіналу. В загальному заліку змагань команда Новопсковської ДЮСШ посіла 4 місце.