Жіноча футбольна команда Новопсковської ДЮСШ здобула перше місце
19 лютого 2021 року у смт Новопсков Луганської області відбувся традиційний «Турнір з футзалу серед жіночих команд на призи Новопсковського селищного голови на честь 10-ї річниці з дня створення Футбольної асоціації жінок Луганської області». В змаганнях прийняли учать 5 команд: Новопсковська ДЮСШ -1, Новопсковська ДЮСШ -2, Мілове (смт Мілове), «ЖФК Кобра»(смт Білокуракіне) та Збірна команда Луганської області.
За підсумками турніру команди зайняли такі місця:
1 місце - Новопсковської ДЮСШ -1
2 місце - Збірна команда Луганської області
3 місце – ЖФК «Кобра» (смт. Білокуракіне)
4 місце - Мілове
5 місце - Новопсковська ДЮСШ -2
Команди були нагороджені Кубками, грамотами, гравці - індивідуальними призами, кращим гравцем турніру було визнано гравця команди Новопсковської ДЮСШ -1 Брюховецьку Валерію
Команду Новопсковської ДЮСШ підготували:
директор, тренер-викладач Новопсковської ДЮСШ – Літвінов В.А.
тренери-викладачі Крищенко Ю. Ф., Юрков В. П.