Луганська область Старобільський район

Спортивні досягнення жителів Новопсковської громади. Підсумки місяця

Дата: 01.03.2021 13:42
Кількість переглядів: 1079

Фото без опису28 лютого у м. Сєвєродонецьк відбулися фінальні ігри чемпіонату Луганської області з футзалу серед юнаків 2004-2005 р.н..

У півфінальних іграх зустрічалися ДЮСШ Новопсков з командою ДЮСШ (м. Попасне) з рахунком 3:1 перемогли вихованці Новопсковської ДЮСШ, КДЮСШ-2 (м. Сєвєродонецьк) зустрічалася з командою Біловодської ДЮСШ 4:3, перемогла команда КДЮСШ-2 (м.Сєвєродонецьк).

У грі за 1-2 місце вихованці Новопсковської ДЮСШ програли команді ДЮСШ (м.Сєвєродонецьк) з рахунком (8:2), за 3-4 місце вихованці ДЮСШ (м. Попасне) перемогли команду ДЮСШ (смт Біловодськ) з рахунком (4:1). За підсумками змагань: 1 місце: КДЮСШ-2 (м.Сєвєроденецьк), 2 місце: ДЮСШ (смт Новопсков), 3 місце: ДЮСШ (м. Попасне),4 місце: ДЮСШ (смт Біловодськ).

За підсумками фінальної частини чемпіонату кращим нападником було визнано Дмитра Садового. Команду до змагань підготував Валерій Літвінов - директор, тренер-викладач Новопсковської ДЮСШ.

...

Фото без опису26 лютого у м. Старобільськ  вихованці Новопсковськоі ДЮСШ взяли участь у чемпіонаті Луганської області серед молодших юнаків та юніорів з боротьби греко-римської. За підсумками змагань, чемпіонами та призерами стали:

1 місце: Шестаков Данило, Невмивака Ярослав, Денисюк Альберт, Сухорада Павло, Максименко Дмитро, Касай Максим, Терник Сергій.

2 місце: Розмазнін Антон, Бахмут Кирило, Мамченко Андрій.

3 місце: Анищенко Анатолій, Брюховецький Артур, Авер`янов Давид, Брюховецький Станіслав.

Тренер-викладач: Жеребілов Юрій Вікторович.

Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами.

...

Фото без опису19 лютого 2021 року у смт Новопсков Луганської області відбувся традиційний турнір з футзалу серед жіночих команд на честь 10-ї річниці з дня створення Футбольної асоціації жінок Луганської області.

В змаганнях прийняли учать 5 команд: Новопсковська ДЮСШ - 1, Новопсковська ДЮСШ - 2, Мілове (смт Мілове), «ЖФК Кобра»(смт Білокуракіне) та Збірна команда Луганської області.

За підсумками турніру команди зайняли такі місця: 1 місце -  Новопсковської ДЮСШ - 1, 2 місце - Збірна команда Луганської області, 3 місце – ЖФК «Кобра» (смт. Білокуракіне), 4 місце - Мілове, 5 місце - Новопсковська ДЮСШ -2.

Команди були нагороджені кубками, грамотами,  гравці - індивідуальними призами, кращим гравцем турніру було визнано гравця команди Новопсковської ДЮСШ -1  Брюховецьку Валерію.

Команду Новопсковської ДЮСШ підготували: директор, тренер-викладач Новопсковської ДЮСШ – Літвінов В.А., тренери-викладачі Крищенко Ю. Ф., Юрков В. П.

...

Фото без опису20 лютого 2021 року у смт Біловодськ відбувся відкритий турнір з гирьового спорту в честь пам`яті видатного спортсмена Луганщини Короленка І.І. Змагання проводилися у вправі поштовх довгим циклом.

В змаганнях взяли участь 9 команд з Луганської області у тому числі команда Новопсковської громади. До складу нашої збірної увійшли вихованці Новопсковської ДЮСШ на чолі з  тренером - викладачем Новопсковської ДЮСШ Руденко Олександром Анатолійовичем.

За підсумками змагань  вихованці Новопсковьскої ДЮСШ зайняли такі місця: Ковальов Дмитро (до 60 кг) – 3 місце, Зайцев Максим (+65 кг) – 4 місце, Шутєв Євген (+55 кг) – 2 місце, - Чернишов Дмитро 90 (до 60 кг) - 7 місце. В загальнокомандному заліку команда Новопсковської ОТГ посіла 2 місце, програвши Білокуракінській ОТГ та обійшовши Старобільсу ДЮСШ.

...

Фото без опису18 лютого у м. Сєвєродонецьк відбувся чемпіонат Луганської області з волейболу серед дівчат 2004 р.н. та молодше.  У змаганнях взяли участь 8 команд, у тому числі команда Новопсковської ДЮСШ. В збірну команду увійшли дІвчата з сіл Піски, Риб’янцеве та смт Новопсков - Єлізавета Котрікова, Яна Ружицька, Анастасія Покотило, Ганна Білоус, Катерина Агафонова, Юлія Шишко, Тетяна Сокирка, Аміна Клєцова, Дар`я Полєжай, Єва Альмяшева. Тренер-викладач: Надія Шепітько.

За підсумками групового етапу змагань  наші спортсменки зайняли 2 місце перегравши Сєвєродонецьку ДЮСШ№4 (2:0), Біловодську ДЮСШ (2:1) та потрапили до півфіналу.  В загальному заліку змагань команда Новопсковської ДЮСШ посіла 4 місце.