Конкурс "Затишна громада", с. Піски
Дата: 30.06.2021 09:17
Кількість переглядів: 1457
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04335594/33b4edff4877fbc30b0546ceea30ba5b.jpg)
Подвір’я родини Літвінових з ранньої весни і до пізньої осені утопає в квітах. Це справжній квітковий рай. На клумбах розмаїття рослин: іриси, петунії, лілії, чорнобривці, майорики, троянди. Щороку на клумбах з'являється нова краса. У догляді за квітами господині Олександрі Іванівні допомагає її чоловік - Микола Миколайович. Господар облаштував подвір’я виробами із підручних матеріалів. Не дивлячись на поважний вік на запитання чи важко доглядати за такою красою, вони відповідають, що це для них захоплення, відпочинок, це частина їхнього життя.
« повернутися