Родина Шморгун. Конкурс "Затишна громада" смт Новопсков
Який же кайф жити у власному будинку: своя територія, літні вечері на вулиці з друзями до світанку, взимку баня і теплий чай на двох.
Рівно тридцять років назад ми одружилися і переїхали у цей будинок до наших дідуся та бабусі. Вдвох, будучи абсолютно квартирними жителями, ми почали активно перебудовувати, добудовувати і облаштовувати наше сімейне гніздечко як відчували, на власний розсуд. Весь медовий місяць ми займались ремонтними справами, які не закінчуються і по сьогоднішній день. Адже власний будинок - це не тільки релакс, а й постійна робота! Сьогодні можемо гордо сказати, що кожен куточок нашого дому зроблений з любов’ю своїми руками. Наш будинок - це продовження нашої сім’ї, наша фортеця. І ми знаємо, що де би не були, ми завжди можемо повернутися в наш затишний куточок.