Під час свята відбудеться презентація роботи Новопсковської селищної ради
24 серпня з 16-00 до 18-00 на головній площі Новопскова виконавчі органи селищної ради проведуть інформаційну кампанію щодо своїх послуг:
У виїзних консультаційних центрах ЦНАПу та відділу соціального захисту населення селищної ради можна буде отримати роз’яснення щодо адміністративних та соціальних послуг.
У відділі освіти селищної ради спитати про початок навчального року, дізнатися як готуються навчальні заклади до відкриття та чи оснащуються перші класи відповідно до вимог "Нової української школи"
Бюджетному відділу селищної ради - озвучити свої пропозиції "Формуємо бюджет разом" для підготовки Бюджету громади на 2022 рік. Бланк ТУТ Його можна також відправити на офіційну пошту селищної ради info@novopskovrada.gmail.com Минулорічні пропозиції ТУТ Нагадаємо, що Ініціатива "Формуємо бюджет разом" бюджетним відділом Новопсковської селищної ради впроваджується з 2018 року. Проводиться вона щороку в процесі формування бюджету громади на рік наступний. Збираються пропозиції впродовж місяця. По завершенню місячного строку всі отримані пропозиції розглядаються під час засідання робочої групи з питань формування проекту бюджету Новопсковської селищної територіальної громади.
Отримати брошури "Бюджет для громадян". В електронному вигляді вони ТУТ (за 2020 рік) або ТУТ (2019 рік).
Подати свої пропозиції до оновленої Стратегії розвитку Новопсковської громади відділу економіки селищної ради.
Отримати консультацію щодо користування сучасними засобами комунікації - петиціями, чат-ботом, колцентром, VIBER спільнотами, телефоном "гарячої лінії".
Посидіти в "Кріслі МЕРА", назвавши три речі, які б Ви змінили в своїй громаді в першу чергу. Розповісти як саме Ви це зробите.