Новопсковська селищна рада

Луганська область, Старобільський район

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального закладу «Центр культури, дозвілля, туризму і спорту Новопсковської селищної ради»    

Дата: 05.10.2021 13:34
Кількість переглядів: 670

Відділ культури, туризму, молоді та спорту Новопсковської селищної ради (далі – Орган управління) оголошує конкурс на зайняття посади директора Комунального закладу «Центр культури, дозвілля, туризму і спорту Новопсковської селищної ради».  

Вимоги до кандидатів

До участі у конкурсі запрошуються особи, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Не може бути призначена на посаду директора Комунального закладу «Центр культури, дозвілля, туризму і спорту Новопсковської селищної ради» особа, яка: за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією; є близькою особою або членом сім’ї керівника Органу управління.

 

Подання документів для участі в конкурсі

 Усі зацікавлені особи можуть взяти участь у конкурсі на зайняття посади директора Комунального закладу «Центр культури, дозвілля, туризму і спорту Новопсковської селищної ради».  

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу на поштову та електронну адреси відділу культури, туризму, молоді та спорту Новопсковської селищної ради надсилає такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Перелік заначених документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі Орган управління оприлюднює подані кандидатами документи на офіційному веб-сайті Новопсковської селищної ради відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту Органу управління, які передаються конкурсній комісії.

 

Під час проведення конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

 

Інформація щодо формування конкурсної комісії, умов та строків проведення конкурсу

Конкурсна комісія складається з дев’яти членів.

Персональний склад конкурсної комісії та зміни до нього (за потреби) затверджується наказом начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Новопсковської селищної ради не пізніше 30 днів після оголошення конкурсу на посаду керівника комунального закладу культури.

По три кандидатури до складу конкурсної комісії подають члени трудового колективу Комунального закладу «Центр культури, дозвілля, туризму і спорту Новопсковської селищної ради», громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування та Орган управління.

Члени конкурсної комісії мають бути неупередженими та незалежними. Не допускається втручання в діяльність конкурсної комісії будь-яких органів влади, а також учасників конкурсу.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

- незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

- члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

- члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;

- є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи Органу управління;

- є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Конкурсна комісія вважається повноважною у разі затвердження в її складі не менше шести осіб.

Конкурсний добір проводиться публічно.

Орган управління забезпечує відео- та аудіофіксацію всіх засідань конкурсної комісії та розміщує матеріали засідань конкурсної комісії на офіційному веб-сайті Новопсковської селищної ради.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку Комунального закладу «Центр культури, дозвілля, туризму і спорту Новопсковської селищної ради» на один і п’ять років.

Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів. На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду директора Комунального закладу «Центр культури, дозвілля, туризму і спорту Новопсковської селищної ради» на відповідність кваліфікаційним вимогам. Результати розгляду невідкладно повідомляються кандидатам електронною поштою чи іншим засобом зв’язку, зазначеним в автобіографії.

Особа не допускається до участі в доборі кандидатів на посаду директора Комунального закладу «Центр культури, дозвілля, туризму і спорту Новопсковської селищної ради» у разі невідповідності вимогам, зазначеним у статті 211  Закону України «Про культуру», за рішенням конкурсної комісії.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку Комунального закладу «Центр культури, дозвілля, туризму і спорту Новопсковської селищної ради» на один і п’ять років.

 

Допоміжними критеріями під час голосування на користь кандидатів є:

- післядипломна освіта у галузі управління;

- ступінь MBA (Master of Business Administration), MPA (Master of Public Administration), MLA (Master of Liberal Arts), магістра бізнес-адміністрування чи магістра державного управління;

- науковий ступінь доктора філософії (кандидата наук) чи доктора наук;

- досвід роботи на керівних посадах в українських/міжнародних компаніях, установах, програмах, проектах у сфері культури;

- володіння офіційними мовами Європейського Союзу;

- досвід розроблення і реалізації інвестиційних та інноваційних проектів;

- схвальні відгуки в українських та іноземних галузевих засобах масової інформації;

- бездоганна ділова репутація.

Конкурсна комісія приймає рішення про визначення переможця конкурсу шляхом голосування та оприлюднює його на офіційному веб-сайті Новопсковської селищної ради та в інший спосіб.

 

Дата початку приймання документів кандидатів на зайняття посади директора Комунального закладу «Центр культури, дозвілля, туризму і спорту Новопсковської селищної ради»: 04 жовтня 2021 року. 

Дата початку формування конкурсної комісії: 29 жовтня 2021 року.

Строки проведення конкурсу: 04 жовтня 2021 року – 04 грудня 2021 року.

Поштова адреса для прийому документів: 92303, Луганська область, смт Новопсков, вул. Шкільна, 15б.

Електронна адреса для прийому документів: depctys.nvp@gmail.com

 

Наказ "Про оголошення конкурсу на зайняття посади директора Комунального закладу "Центр культури, дозвілля, туризму і  спорту  Новопсковської селищної ради"

ВІДОМОСТІ ПРО МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНУ БАЗУ по КЗ "Центр культури, дозвілля,туризму і спорту Новопсковської селищної ради"            

Баланс на 01  жовтня 2021 року

Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма N 2м)  

Звіт  про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень (форма N 4-2м)

Звіт  про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги (форма N 4-1м)     

Звіт  про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (форма N 4-3м)  

 ЗВІТ  ПРО ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ

 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь