Щоб було тепло пацієнтам всі стаціонари та роддом Новопсковського ТМО опалювали газом по 33 грн/куб.м.
Опалювальний сезон в КНП «Новопсковське ТМО» розпочався з 7 жовтня 2021 року.
Було підключено до опалення лікувальний корпус, пологовий будинок та інфекційне відділення.
Газ на це закупили по 33,57 грн за куб.м.
Витратили на це 228,922 тис.грн.
Цих грошей вистачило на 6818,33 кубів.
За добу в середньому випалювали 219 кубів.
Через надвисоку ціну на газ ліміти споживання були зменшені. У зв’язку з цим адміністрацією ТМО було прийнято рішення в жовтні не опалювати поліклінічне відділення (лише проганяли теплу воду по трубах, щоб не розморизити систему)
Вже з 1 листопада КНП «Новопсковське ТМО» було автоматично переведено на ГК "Нафтогаз України" за фіксованою ціною 16,80 грн за м. куб. Одразу, як постачальник підпише договір в ТМО буде підключено опалення у лікувальних корпусах та відділеннях у штатному режимі. Опалювання поліклінічного відділення буде здійснюватися в економному режимі.
З бюджету Новопсковської громади на придбання газу для територіального медичного об’єднання у 2021 році виділено 3 млн 779 тис.грн, в тому числі 394 тис. грн було виділено селищною радою додатково в жовтні. Залишок коштів станом на 1 листопада становить 1 млн 67,6 тис. грн. З них на послуги з розподілу газу - 86,7 тис. грн та на постачання газу 980,9 тис. грн. Це відповідно 59 250 куб. м.
Про опалення будівель КНП "Новопсковський Центр ПМСД" розповімо завтра.