Як взяти участь у форумі із соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності
17-18 листопада 2021 року у м. Харків відбудеться Форум із соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності, організований проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України»
Повну інформацію про захід можна знайти тут.
Метою цього заходу є визначення пріоритетних векторів розвитку екосистеми для соціального підприємництва Східних регіонів України. Участь у Форумі – це два дні насиченої роботи, досвід успішних українських підприємців, знання міжнародних експертів, нетворкінг та розгляд основних питань, пов’язаних з розвитком соціального підприємства в Україні.
ДЛЯ КОГО?
• діючих соціальні підприємці
• команд, які працюють над створенням соціального бізнесу
• представників громадських та благодійних організацій, які думають про створення соціального підприємств на базі організацій
• представників локальних центрів розвитку МСБ
• представників місцевих бізнес-асоціацій
• представників економічних департаментів
• органів місцевого самоврядування
• вчителів середніх навчальних закладів
• викладачів закладів вищої освіти.
ВИМОГИ
Форум проходитиме у змішаному форматі: онлайн та оффлайн.
Взяти участь в оффлайн форматі матимуть змогу виключно повністю вакциновані учасники з Донецької, Луганської та півдня Запорізької областей, а також внутрішньо переміщені особи, які проживають в інших регіонах України. Всі учасники оффлайн формату мають пред'явити сертифікат про повну вакцинацію.
Решта охочих з будь-яких регіонів України зможе долучитися до заходу в онлайн форматі.
Реєстрація для участі в будь-якому форматі є обов'язковою.
Під час Форуму буде проходити ярмарок соціальних підприємств. Якщо ви бажаєте взять участь у ярмарку, представити своє СП та маєте сертифікат про вакцинацію, відмітьте це у відповідях, будь ласка, організатори зв'яжуться з вами додатково.
Участь у Форумі подорожі безкоштовна. Організатор забезпечує проїзд, проживання та харчування.
ДЕДЛАЙН ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ - 10 ЛИСТОПАДА 2021 р.