Інспектор з благоустрою звертається до підприємців громади
"- Розчищайте сніговий та крижаний покрив на ганках, сходах, поблизу свої будівель, посипайте піском прилеглу територію.
Адже, наморозки, що утворюються на цих ділянках, створюють перешкоди для відвідування Ваших об'єктів та становлять загрозу здоров'ю і життю громадян - в таких умовах ймовірність травмування досить велика.
Нагадую Вам, що усі власники приміщень, які використовуються для підприємницької діяльності, зобов'язані в зимовий період здійснювати роботи з очищення прилеглих територій від снігу та льоду та забезпечувати їх посипання протиожеледною сумішшю. Про це йдеться в Правилах благоустрою Новопсковської громади (рішення від 11 червня 2020р. №80/5)
За недотримання Правил благоустрою передбачені штрафи від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення).
Дякую всім, хто дбає про безпеку своїх клієнтів/відвідувачів без мого нагадування та закликаю решту бізнесменів це робити вчасно."