До уваги власників, які утримують тварин... обов’язково проведіть ідентифікацію тварин
Ідентифікація тварин, що впроваджена на державному рівні, є одним із головних методів, які застосовують у світі з метою відслідкування походження тваринницької продукції від її виробництва протягом всього життя тварини до попадання на стіл споживачеві.
Для того, щоб проідентифікувати та зареєструвати тварину, потрібно звернутися до державної лікарні ветеринарної медицини з ідентифікаційним кодом та паспортом громадянина України. Зверніть увагу на те, що власник незареєстрованої тварини без ідентифікаційних документів не зможе реалізувати молоко та м’ясо, не зможе отримати ветеринарний дозвіл на переміщення тварин на забій, продаж, участь у виставці тощо. Обов’язкова ідентифікація потрібна для ВРХ, свиней, коней, овець та кіз. Юридичні та фізичні особи, які провадять діяльність з розведення та утримання тварин, зобов’язані: - подавати для реєстрації дані про ідентифікованих тварин, господарства їх розведення та утримання, переміщення, забій, утилізацію, загибель, падіж; - ідентифікувати усіх тварин у господарстві; - вести облік усіх тварин у господарстві, в тому числі щодо їх народження, ідентифікаційних номерів, переміщень між господарствами, а також про забій, утилізацію та падіж; - зберігати відомості про тварину протягом трьох років після її смерті (забій, падіж, утилізація) або переміщення з господарства.
Ідентифікуйте своїх тварин, реєструйте їх в Єдиному державному реєстрі!
За інформацією щодо проведення ідентифікації і реєстрації тварин звертатися до Новопсковської районної державної лікарні ветеринарної медицини за адресою вул. Каштанова, 4Д, смт. Новопсков тел. 0669473839