Відбулися перші електронні торги на право оренди земельних ділянок
У грудні минулого року ми вже писали, що наша громада починає організацію земельних торгів на електронній торговій системі Prozorro.Продажі. Тоді на аукціон було виставлено дві земельних ділянки. За ними наша громада перша у Луганскій області вже провела земельні торги.
Результатом стало укладання 2 договорів оренди землі строком на 7 років.
Учасниками кожного аукціону стали ФОП Крупа Михайло Іванович, ФОП Крупа Олексій Іванович та ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ЗАСТАВА-2010".
По першому лоту переможцем став ФОП Крупа Олексій Іванович. Він запропонував за земельну ділянку площею 4,0960 га пасовищ річну орендну плату 20 001 грн 00 коп.
По другому лоту також переможцем став ФОП Крупа Олексій Іванович. Він запропонував за земельну ділянку площею 8,7110 га пасовищ річну орендну плату 45 000 грн 00 коп.
Дізнатися детальніше про хід проведення аукціонів можна тут:
Таким чином за перші електронні торги на право оренди 2 земельних ділянок бюджет Новопсковської громади поповнився на 65 001 грн 00 коп.
Незабаром будуть оголошені нові аукціони.