Про початок співробітництва з Бородянківською громадою Київської області
Цього тижня начальник Новопсковського селищної військової адміністрації Микола Старцев відвідав смт Бородянка на Київщині.. Зустрівся з керівництвом Бородянківської громади, обговорили майбутнє партнерство між Бородянською селищною радою Київської області та Новопсковською селищною військовою адміністрацією Луганської області.
В. о. Бородянківського селищного голови Георгій Єрко запевнив, що Меморандум про співпрацю на найближчому пленарному засіданні сесії ради депутати розглянуть.
Заступник Бородянківського селищного голови Костянтин Мороз показав умови, де будуть проживати родини ВПО з Новопсковщини.
Відповідно до заявок, отриманих Новопсковською СВА від переселенців з нашої громади, 10 родин виявили бажання на тимчасове проживання в модульному містечку в Бородянці.