Заявка на тимчасове розміщення в соціальному житлі в смт Бородянка на Київщині (для ВПО з Новопсковської громади Луганської області)
Заявка на тимчасове розміщення в соціальному житлі (для ВПО з Новопсковської громади Луганської області)
Шановні жителі Новопсковської громади, які виїхали з тимчасово окупованої території громади і перебувають на підконтрольній Україні території.
Новопсковська селищна військова адміністрація Старобільського району Луганської області має можливість організувати вам кімнати в модульному містечку для тимчасового проживання родинам, які того потребують.
Актуальний варіант для розміщення: смт Бородянка Київської області (модульне містечко, загальні кухня й санвузол на поверсі).
Житло в користування надаватиметься безоплатно, ви будете сплачувати лише за спожиту електроенергію, газ, воду, інтернет. Приміщення нові. З базовими меблями та сантехнікою. В зазначеному населеному пункті є школа, дитсадок, магазини, аптеки, лікарня.
Хто потребує поліпшення своїх умов проживання та готовий до переїзду - заповніть, будь ласка, цю форму до 15 лютого 2023 року https://docs.google.com/forms/d/1TRheETpkMta5Se-IOLu0vcDA-JAWmrwGAwYNZcB6sC0/edit?fbclid=IwAR2fFwpCp5DSgrdbAkjG_aKna8BfovjRxcup91o7DzhpUSKhuf9QSsVG1vk