Сьогодні крайній день подання заявки на отримання набору для дошкільнятка/першокласника
Заповніть цю гугл форму на кожну дитину окремо (запит тільки від одного з батьків з однієї родини).
За результатами ваших відповідей та визначення потреб буде здійснено замовлення товару.
Розсилка наборів планується у березні- квітні 2023 року.
Планується сформувати набори в залежності від віку дитини та вказаних батьками потреб.
Наповнення наборів буде універсалізовано і може бути змінено, але з урахування потреб та кількості бажаючих.
Дана гуманітарна допомога cтала можливою завдяки співпраці нашої землячки Марини Богун та її громадської організації "Фундація "Зростай" з німецьким фондом Jürgen Wahn Stiftung e.V.
Марина Богун - наша землячка, експертка з маркетингу та комунікацій, волонтерка, громадська діячка, співачка, ініціаторка та меценатка муралу "Натхнення" в Новопскові. Це не перша Маринина допомога Новопсковській громаді. В жовтні 2022 року - 150 школярів-ВПО з Новопсковщини отримали базові канцелярські набори, в січні 2023 року - 70 малюків-ВПО пакунки з іграшками та памперсами. Ще вона нам допомагала змагатися в "Громаді на мільйон" на 1+1. Марина співзасновниця проєкту “Дорога на Схід” та є однією з фундаторів та учасників запису музичного альбому “Got To Be Free”, який ліг в основу рок-мюзиклу Got To Be Free.