Звіт про видану гуманітарну допомогу в Івано-франківському штабі
Дата: 15.06.2023 12:07
Кількість переглядів: 383
Протягом місяця в Координаційному центрі надання допомоги внутрішньо переміщеним особам з Луганщини в Івано-Франківській області продуктові набори отримали 1533 особи, також на отримання допомоги працівниками центру зареєстровано більше 60 осіб.
Щодо інших видів допомог, які надавались відвідувачам центру, то юридичні консультації від БФ "Право на захист" отримали 17 осіб, з питань зайнятості - 23 особи,медичні консультації - 125 осіб
Нагадуємо, що вся інформація про роботу Франківського центру для ВПО з Луганщини, є у Телеграм - каналі https://t.me/LgvIF