Про роботу адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Новопсковської селищної ради
Впродовж періоду з 17 вересня по 16 жовтня 2023 року 2 адміністратори ЦНАПу вели прийом громадян та працювали в Державних Реєстрах - ПК “Соціальна громада”, Реєстр пошкодженого майна, Реєстр громади.
Місця прийому громадян:
м. Черкаси, вул. Чехова, 9А
м. Івано-Франківськ, вул. В’ячеслава Чорновола, буд. 128.
Надано наступні послуги: внесено в реєстр 5 заяв про пошкоджене майно, надано 23 витяги та актуалізовано дані в реєстрі територіальної громади, обліковано 51 повідомлення державної міграційної служби, видано 5 довідок про склад сім'ї та надано 5 консультацій.
Станом на 15.10.2023 до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації внесено інформаційні повідомлення про пошкоджене/знищене нерухоме майно, внесені громадянами через засоби Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, з використанням мобільного додатку Дія та зареєстровані в Реєстрі для внесення даних до Реєстру (всього оброблено - 42, 36- оброблено, 5 – не може бути оброблено, 1 – направлено лист на корегування заявнику).