Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

На десятій сесії Новопсковської селищної ради сьомого скликання

 

Депутати Новопсковської селищної ради  сьомого скликання 17 червня 2016 року розглянули 38 питань життєдіяльності  Новопсковської об’єднаної територіальної громади. Було підбито підсумки за 1 квартал виконання селищного бюджету, також внесли зміни до нього, затвердили у новій редакції структуру працівників селищної ради, внесли зміни до складу виконавчого комітету селищної ради.

Для подання до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України для отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, яким Новопсковській об’єднаній територіальній громаді передбачено виділення 4510,4 тис. грн. затвердили проекти: «Придбання спецтехніки для покращення благоустрою у громаді», «Придбання сміттєвоза для покращення матеріально-технічної бази та забезпечення санітарної очистки в громаді», «Капітальний ремонт будівлі ДНЗ "Теремок" Новопсковської селищної ради з застосуванням енергозберігаючих технологій», «Капітальний ремонт будівлі ДНЗ "Світлячок" Новопсковської селищної ради з застосуванням енергозберігаючих технологій».

Всього розглянули 11 земельних питань, також затвердили положення про відділи селищної ради, інформаційні та технологічні картки, Положення про старосту села, сіл  Новопсковьскої селищної ради.« повернутися до списку новин