Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Новопсковська громада відсвяткувала День Конституції України

28 червня о 19 годині в Новопскові відбувся святковий концерт  з нагоди Дня Конституції України.  Відкриваючи святковий вечір жителів та гостей громади привітав Новопсковський селищний голова Вадим Гаєв: «Ми прагнемо жити в державі, де кожен має можливість гідно працювати та відпочивати, але ніхто, крім нас, не зробить Україну суверенною, вільною і соціальною державою. Сьогодні ми мусимо зробити все від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі!»

Червоною лінією концерту була українська пісня, як прояв самобутності душі нашого народу. Саме на такій високій ноті радували усіх присутніх своїми виступами народний хор «Слобожани», хореографічна студія «Едельвейс», фольклорний гурт «Оксамит», чудова, співуча сім’я Гаєвих – Іванко, Маргарита та Євгенія, сімейне тріо Кондратюк, Тетяна Котова, Віталій Розмазнін, Наталка Каюкова та багато інших чудових виконавців.

Гарний теплий літній вечір, майстерне виконання музичних творів учасниками концерту та запальна дискотека забезпечили святковий настрій всім гостям свята.

 

 Фоторепортаж свята від Віталія Івановського« повернутися до списку новин