Новопсковська громада
Новопсковський район, Луганська область

Новопсковський селищний голова звернувся до профільних міністерств щодо  врегулювання питання електропостачання громади

Повний текст офіційного звернення Новопсковського селищного голови до Міністра енергетики та вугільної промисловості України, до Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та до заступника міністра  з питань окупованих територій Туки Г.Б.:

«Новопсковська селищна рада стала заручником ситуації, яка склалася в Луганській області. Державна казначейська служба України зобов'язала проводити розрахунки з ТОВ «ЛЕО»  за спожиту електрику за умови перереєстрації його на території підконтрольній українській владі. Через це Новопсковська селищна рада опинилася під загрозою відключення від електроенергії за несплату. У лютому 2016р. до селищної ради, а також до комунальних установ почали приходити попередження від ТОВ «ЛЕО» щодо відключення об’єктів від електропостачання через існуючу заборгованість. Перші відключення почалися вже в березні.

 «ЛЕО» є основним постачальником електроенергії на Луганщині. Кошти на балансі селищної ради є для розрахунку з «ЛЕО», але казначейство не пропускає платежі. Цим і викликані відключення електрики на території Новопсковської громади.

У списку на відключення від електропостачання  адмінбудівля Новопсковської селищної ради, а адміністративна будівля Осинівської сільської ради вже без світла. Існує загроза відключення від електропостачання комунальних підприємств, медичних і освітніх установ громади.

У якості альтернативи Новопсковська селищна рада подала до суду на Державне казначейство з вимогою оплатити платіжні доручення.

 Терміново прошу Вас особисто втрутитися в критичну ситуацію, яка склалася в Новопскові в зв'язку з загрозою відключення від енергопостачання бюджетних установ та комунальних підприємств районного центру.

З повагою, Селищний голова                                                    В.В. Гаєв»

 

 

 « повернутися до списку новин