Для ВПО з Луганщини відкрили Центр тимчасового проживання на Івано-Франківщині
У селі Середній Березів Яблунівської селищної громади, що в Івано-Франківській області, розпочав роботу притулок для вимушених переселенців – луганчан.
Будівля - розрахована на 20 осіб і містить все необхідне для проживання: кімнати, облаштовані меблі, кухню з технікою, пральну машину, санвузли та зону відпочинку.
Вже відкрили прийом заявок на проживання переселенців. Основні умови - щомісячна оплата комунальних послуг та електроенергії (розраховується в залежності від кількості осіб, які проживають у притулку), а також укладання договору про проживання.
З питань звернення звертайтесь за телефоном координатора 0678321961.
Центр налагодження співпраці Сєвєродонецької районної та Новопсковської селищної військових адміністрацій з Яблунівською радою та партнерами – Благодійним фондом «Восток SOS» та Міжнародною організацією з міграції (МОМ).